קורס מנטורינג

מי שלוקח חלק פעיל בלימודי קורס מנטורינג, כפי שמוצע על ידי מכללת סאקסס, למד כיצד לבנות מערכות יחסים קרובות. או לחלופין לנהל שיחות שיש בהן תובנות, חרף העובדה שאין מגע פיסי. יש המון יתרונות לתכנית לימודים שכזאת. ובמידה ותשכילו לקרוא למן תחילת המאמר הזה ועד לתומו, תוכלו לעמוד על קנקנם.

קורס מנטורינג

עד כמה יעיל קורס מנטורינג?

מביני עניין מצהירים בלב שלם, ובלי דעות מוטות, כי קורס מנטורים התחלה חדשה מאוד יעיל, הנה בדיוק למה –
פחות זמן ומשאבים מושקעים בלוגיסטיקה. משום שכל אירועי הלמידה במכללת סאקסס הינם וירטואליים, תבזבזו פחות זמן ומשאבים על חדרי ישיבות ואירוח.

  • התאמה טובה יותר של מנטורים וחניכים. בשל העובדה שתלמדו באופן וירטואלי, אתם עשויים להשכיל ליצור את ההתאמות הכי טובות. וזאת מבלי להתחשב במיקום שלכם. ברם, עליכם לוודא כי המפגשים שלכם לא יהיו ממוקמים באזורי זמן המרוחקים מדי זה מזה.
  • קל יותר למשתתפים לתזמן את הפגישות שלהם. מפגש במרחב וירטואלי רק דורש מחשב, טאבלט או טלפון חכם. אין צורך למצוא חדרי ישיבות או לנסוע לפגישות.
  • יותר זמן ומשאבים. ככל שתבזבזו פחות זמן ועלות בנסיעות, לינה וכיתות, יהיו לכם יותר זמן ומשאבים לאירועי למידה וירטואליים ולמעקב.
  • יותר נקודות מגע עם המשתתפים. עם קורסים דיגיטליים לעסקים של מכללת סאקסס, יש לכם הזדמנות ליצור עוד יותר נקודות מגע ולהיות יצירתיים, לצורך העניין. יצירת קבוצות למידה קטנות יותר להדרכת עמיתים, ויצירת קבוצות סופרוויז’ן למנטורים לתמיכה בהתפתחותם האישית בתפקיד החונך. וכיוצא בזאת.
  • יותר אירועי למידה בתדירות גבוהה יותר – מכיוון שכל אירוע למידה וירטואלי לוקח פחות זמן (שעתיים עד שלוש שעות) אתם יכולים לקיים יותר אירועי למידה בתדירות גבוהה יותר. ובכך לתמוך במערכות היחסים החונכות אפילו טוב יותר.

שתפו:

עוד פוסטים

יזמות נדלן קורס

יזמות נדלן קורס

עולם הנדל”ן היה ונשאר פופולרי במשך שנים רבות. יציבות השוק לא מושפעת מהמוני גורמים חיצוניים, ואמנם יש ירידות ועליות בתחום, אך דבר אחד הוא בטוח

הנחיית קבוצות קורס

הנחיית קבוצות קורס

קורס הנחיית קבוצות יזמות הוא הכרחי עבור אנשים השואפים להגיע לתפקידים ניהוליים בכל חברה אליה ירצו להגיע. על מנת להיות מנהל טוב ולהצליח להנהיג קבוצה

דאטה אנליסט קורס

דאטה אנליסט קורס

עולם ההייטק הישראלי מתפתח ללא הפסקה, בכל יום נוספות חברות חדשות בתחום ומקומות עבודה חדשים נפתחים עבור אלו המעוניינים לעסוק בתחום המחשבים. כל תפקיד דורש

דאטה אנליסט לימודים

דאטה אנליסט לימודים

העולם הטכנולוגי מתפתח בלי הפסקה, כמויות עצומות של מידע נמצא בענן הגיבוי ורשת האינטרנט גודלת במהירות מסחררת, ולכן אין זו הפתעה שיותר ויותר משרות נפתחות

השאירו פרטים

שיחה עם נציג