מובילי דעה ברשת ומנהל עסקים

קורס זה נועד להכשיר אתכם צעד אחר צעד ולייצר לכם כניסה חלקה לעולם של משפיעני רשת. בקורס זה תקבלו ידע מהותי בכל הקשור לעולמות המשפיענות ברשתות החברתיות – הנישות הקיימות, מה זה מצריך, יצירת פרופילים עסקיים מותאמים, איך להגדיל עוקבים, איך להיכנס לעולם של מובילי הדעה בצורה הנכונה והחכמה ביותר ואיך להתחיל לעשות כסף ממשפיענות בדיגיטל.
הקורס, מעניק ללומדים את הידע הדרוש הקיים בענף זה, על ההתנהלות הנדרשת והידע הנדרש - כיצד לזהות נישת משפיענות מתאימה, כיצד ליצור לעצמכם מודל עסקי מותאם, היכן כדאי להתחיל, מהן העקרונות והתכונות החשובות ביותר ועוד.
קורס משפיענות ומובילי דעה יכשיר את בוגריהם איך להיות מומחים בתחום זה ברשתות החברתיות הבאות : פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ויוטיוב ובכך לאפשר לעצמם לגדול, להוביל ולזהות שיתופי פעולה בטוחים שאכן יניבו רווחים טובים.

מטרות הקורס:

  • היכרות עם עולם המשפיענות
  • יצירת פרופילים עסקיים מותאמים למשפיענים ברשתות החברתיות
  • הגדרת מטרות וקהל יעד נכונים עבור כל משפיען
  • היערכות מקצועית, היערכות עסקית והיערכות כלכלית בכניסה לעולם המשפיענות
  • היכרות עם פלטפורמות הרשמה כמשפיענים
  • קבלת כללים להצלחה כמשפיען

ללמוד. להצליח.

למה כדאי לי להירשם לקורס

תנאי סיום קורס

תנאי לסיום הקורס וקבלת התעודה המוכרת ע”י משרד החינוך מותנת בציון בחינת גמר, נוכחות בשיעורים, ועבודת גמר.

צור איתנו קשר

רוצה שנחזור אלייך עם פרטים?

ללמוד. להצליח.

עוד קורסים שלנו

סייבר ומנהל עסקים

מסלול זה תוכנן בסטנדרט הגבוה ביותר ועם הכלים העדכניים ביותר לתעשייה של היום ושם דגש על דיספלינות רבות של עולם הסייבר.

Digital Marketing ומנהל עסקים

הקורס מעניק ללומדים את הידע הדרוש הקיים בענף השיווק, בצורה רחבה ומקיפה, מרגע בניית העמודים ועיצובם עד שלב ההקמה של הקמפיינים הממומנים בשלל הפלטפורמות החמות: פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, טאבולה, טיקטוק, לינקדין.

יזמות נדל”ן ומנהל עסקים

קורס יזמות והשקעות נדל”ן נועד להכשיר אתכם לקבל ידע מהותי בכל הקשור להשקעה בנדל”ן- היבטים משפטיים ותכנוניים לקבל ידע רב בתחום איך לגשת לעסקה בנדל”ן הקורס יקנה לכם ידע רב איך לעשות כסף מהשקעות בנדל”ן.

Full Stack ומנהל עסקים

טכנולוגיית Full stack מתייחסת לכל העומק של יישום מערכת מחשב, ומפתחי Full stack מתמחים בשני תחומי פיתוח אינטרנט נפרדים: front end ו-backend.

שוק ההון, קריפטו ומנהל עסקים

בלוקציין היא הטכנולוגיה החדשנית ביותר המשמשת את המגזר הפיננסי. אבל מה זה בלוקצ’יין? איך הוא עובד, מה היתרונות והחסרונות שלו.

Data Analyst ומנהל עסקים

כולם מדברים על מקצוע Data Analyst כעל כרטיס הכניסה לעולם ההייטק והטכנולוגיה. תפקיד נחשק, מרתק ומתגמל. אבל מה בעצם הופך אותו לכזה? מה באמת עושים מנתחי הנתונים ביומיום שהופך אותם לכ”כ נדרשים ומבוקשים?

מובילי דעה ברשת ומנהל עסקים

פרסום משפיעני רשת כבר מזמן הפך לדבר שגרתי, המותגים עצמם רוצים להיכנס לפוסטים ולסיפורים של משפיענים באינסטגרם וברשתות חברתיות אחרות

שיחה עם נציג