מערכת המכללה

אקדמיה טכנולוגית דיגיטלית שמותאמת לעולם החדש ומכוונת להצלחה ממשית בשוק העבודה העכשווי

בזכות שיתוף פעולה ייחודי וראשון מסוגו בין העולם האקדמי הבינלאומי לבין אנשי אקדמיה ואנשי עסקים מובילים מישראל, אנחנו שמחים להציג שילוב של ידע גלובלי וכלים מעשיים להשתלבות מהירה במקצועות המבוקשים והמתגמלים ביותר כיום. נשיא האקדמיה – פרופ׳ זאב רוזנשטיין, יחד עם המועצה הפדגוגית שמורכבת מדיקנים, פרופסורים ומנהלים בכירים בעולם האקדמיה, מזמינים אתכם לבנות יחד את המסלול להצלחה.

עם תכנית לימודים אישית ומקצועית, בדגש על מודל לימודים היברידי, קורסים דיגיטליים ושת״פ בלעדי עם אוניברסיטאות מובילות בעולם,  Success College מציעה לסטודנטים שלה אפשרות אמיתית למימוש הפוטנציאל, מיקסום היכולות ויציאה מהירה לקריירה חדשה. בתקופה שבה העולם משנה קצב, סגנון ודרך פעולה והופך להיות מהיר והיברידי יותר, העולם האקדמי לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור. המטרות, השאיפות והרצונות של סטודנטים בארץ ובעולם מושפעים בהכרח משוק העבודה המתפתח ומהשינויים הטכנולוגיים והדיגיטליים שמגיעים איתו, וחייבים לקבל מענה ראוי – הן ברמת התוכן הלימודי והן בדרך הלימוד. בזמן שהמודל האקדמי המסורתי והמסורבל מאבד אט אט מהרלוונטיות שלו, אנחנו שמחים להציג בפניכם דרך חדשה ללמוד להצליח.

בהתאם לגישה המתקדמת והחדשנית שלה, Success College שמה את הסטודנטים ואת הצרכים שלהם במרכז ומעבירה את השליטה לידיים שלהם. במסגרת מסלול בינתחומי, מציעה האקדמיה לימודי מנהל עסקים יחד עם קורס ליבה מרכזי לבחירה ממגוון נושאים כמו דאטה ומחשוב, סייבר, ניהול רשתות,  ui/ux, דיגיטל מרקטינג, מנטורינג, שוק ההון , נדל״ן, פיננסים ועוד. לצד אלה יוכלו הסטודנטים להתאים למסלול הלימודים האישי קורסי העשרה מתוך מאות קורסים פרקטיים נוספים בתחומי ניהול זמן, כלים מעשיים לחיפוש והשתלבות בעבודה, תוכנות עיצוב וגרפיקה, קורסי מדיה, העצמה אישית ועוד מגוון נושאים רלוונטיים לקריירה ולחיים בעולם החדש.

השליטה של הסטודנטים בבניית מסלול לימודים אישי, מדויק ומותאם אישית, מבטיח דיוק וההתאמה לשאיפות ולמטרות של כל סטודנט, מבלי לבזבז זמן יקר או מאמץ על חומר תיאורטי כללי. כאן מתקדמים בפרקטיקה ובכלים מעשיים, שמתאימים לדרישות השוק ולמטרת העל של המסלול – יציאה מהירה ומוצלחת לקריירה חדשה. מגוון רחב של נושאים עדכניים בקורסי הליבה וההעשרה מזמינים ומספקים קרקע רחבה ללימודים של עשרות מקצועות נחשקים ומתגמלים בשוק העבודה המתעדכן, כך שכל סטודנט וסטודנטית יכולים למצוא כאן את מבוקשם.

מודל הלימוד ההיברידי של Success College מתבסס על למידה מרחוק ומורכב משיעורים דיגיטליים אונליין, באיכות שידור מקסימלית ועם מרצים מומחים ומובילים בתחומם. אפשר ללמוד בקליק מכל מקום ובכל זמן שנח ומתאים, ולשלוט בקצב הלימוד ובמשך הזמן הדרוש להשלמת הקורסים והמסלול כולו. לצד זה, מספקת האקדמיה מענה אנושי (בטלפון, זום, ווטסאפ ומייל) לעזרה ותמיכה מקצועית בכל ימות השבוע ובכל מסלולי הלימוד.

דרך הלימוד המתקדמת הזו מתכתבת עם העולם החדש של אחרי מגפת הקורונה וטומנת בחובה לא מעט יתרונות, כפי שהספקנו להכיר בשנים האחרונות מתחום העבודה מרחוק. בין השאר מאפשר המודל ההיברידי גמישות בלוח הזמנים וניצול זמן מקסימלי של הסטודנטים: אפשר בהחלט לשלב את הלימודים בחיי היומיום ולהמשיך לעבוד במשרה מלאה, להשאיר זמן לחיי משפחה (למי שיש) ואפילו לחיי חברה ופנאי. התוכן הלימודי ובכללו הקורסים, חומרי העזר וכלי הלימוד זמינים בקליק וללא הגבלת שימוש , ומאפשרים חזרה או דילוג על מקטעים ושליטה מוחלטת בקצב. כך שעם השקעה והתכוונות ניתן לסיים את מסלול הלימודים כולו בתוך פחות משנה, בדרך ליציאה מוצלחת לשוק העבודה.

למרות הדיגיטציה והלימוד מרחוק, אנחנו ב-Success College מכירים עדיין בחשיבות של מענה אנושי זמין ומקצועי, לכל שאלה או בעיה שעלולה להתעורר. לכן הקמנו מערך מקיף ומיומן של אנשי צוות לתמיכה ועזרה מקצועית בכל ימות השבוע. שאלות בנושאי קורסים, חומרי לימוד ועזר, תמיכה טכנית, ענייני רישום וכספים ועוד – לכל אלה אפשר למצוא תשובות בשיחה טלפונית, דרך הווטסאפ או המייל ואפילו בזום לייב. 

במסגרת מסלול הלימודים מציעה Success College לראשונה בישראל, את הקורסים המקוריים של האוניברסיטאות המובילות בעולם, בתרגום לעברית ועם התאמה מלאה לסטונדט המקומי. בזכות שיתוף פעולה ייחודי עם HARVARD, סטנפורד, קיימברידג׳, MIT, אוקספורד, קולומביה, בוסטון, ברקלי ושיגקו, הצלחנו להנגיש את התוכן האקדמי האיכותי והמתקדם בעולם ולהעביר אותו בקליק דרך המסך אל הסטודנטים שלנו, בכל מקום בעולם. מעולם לא היה קל כל כך ללמוד בחו״ל – מהבית, ללא צורך בדרכון או אנגלית מושלמת. סטודנטים שיסיימו בהצלחה את המסלול יזכו בתעודת סיום קורס רשמית ויוקרתית מהמוסד הרלוונטי בחו״ל, לצד התעודה הרשמית של Success College.בנוסף, תינתן הכרה בחלק מהקורסים הללו כנקודות זכות שיוכלו הסטודנטים לצבור להמשך לימודים בחו״ל. 

תנאי הקבלה לאקדמיה בסיסיים ומוכוונים לתת אפשרות אמיתית לפלח רחב מן האוכלוסיה להתקבל וליהנות משלל היתרונות שהיא מציעה. הם כוללים ראיון היכרות אישי קצר, סקרנות, יצירתיות ורצון אמיתי להצליח. האקדמיה מיועדת לכל מי שעברו את גיל 17 ומעוניינים בכניסה מוצלחת לקריירה חדשה ומתגמלת או שואפים לשינוי והסבת מקצוע קיים, בדגש על התפתחות עצמית וקידום ממשי.

את הלימודים מלווה כאמור מערך דיגיטלי מתקדם שנבנה ומותאם ללימודים מרחוק ומאפשר צפייה חוזרת ושליטה בתוכן הלימודי, חזרה לנקודה האחרונה או דילוג, בכל זמן וללא הגבלת שימוש. הוא כולל מאגר ענק של ספרים דיגיטליים ייעודיים עבור כל קורס רלוונטי במסלול הלימודים, שניתנים גם לשמיעה בתוכנה ייחודית שפיתחנו ב-Success College. לצד אלה יוכלו הסטודנטים להיעזר ולהשתמש באלפי מאמרים של המומחים המובילים בעולם מהאוניברסיטאות המובילות בחו"ל, מתורגמים לעברית, משחקי תרגול ותרגילי הטמעה ובחינות שייערכו בחלקן דרך מציאות מדומה (VR).

משך מסלול הלימודים הבינתחומי הוא 500 שעות אקדמיות, ועל הסטודנטים להשלים 100 נקודות זכות. הזמן לסיום המסלול כולו משתנה ותלוי מאוד בקצב ההשקעה וההתקדמות האינדווידואלי של כל סטודנט וסטודנטית. המשקיעים מביניהם יוכלו לצאת עם תעודה וכלים מעשיים לקריירה חדשה כבר בתוך עשרה חודשים והלאה.סטודנטים שסיימו בהצלחה יקבלו תעודת סיום רשמית של Success College שנמצאת במסלול הירוק של משרד החינוך, מוכרת כספק משרד הביטחון ובעלת תו-תקן בינלאומי לאיכות iso9001 . בנוסף, במידה ועברו בהצלחה את הבחינות הדיגיטליות באנגלית של המוסד הנבחר מחו״ל, יקבלו הסטודנטים תעודה רשמית של האוניברסיטה הבינלאומית הרלוונטית, תעודה שמעסיקים פוטנציאליים יאהבו מאוד לראות.

Success College מציגה למעשה דרך חדשה ללימוד והצלחה בעולם החדש. תחת מסלול בינתחומי של מנהל עסקים וקורס ליבה כלימודים מעשיים, היא מתכתבת עם השינויים שעוברים העולם בכלל ושוק העבודה בפרט בשנים האחרונות, ומספקת כלים פרקטיים להצלחה בחיים והשתלבות במקצועות הרלוונטיים והמבוקשים בקריירה של הכאן ועכשיו. מגוון השיעורים והקורסים שהיא מציעה נבחרו בקפידה על ידי ועדה פדגוגית של מומחים, והותאמו במיוחד למגמות הבולטות כיום בשוק, בדגש על אוריינטציה דיגיטלית, מחשוב והייטק – אבל לא רק. לצד אלה ניתן דגש מיוחד על החשיבות בניהול העצמי, ניהול זמן נכון, העצמה ופוקוס שיובילו להצלחה אמיתית.

השייכות של האקדמיה למסלול הירוק של משרד החינוך, משרד הביטחון ו-iso9001, מקנה תו תקן בינלאומי של איכות וביטחון, עם קרקע יציבה ללימודים בראש שקט. שיתוף הפעולה הייחודי והרשמי של האקדמיה עם האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם הוא בשורה ממשית שטרם נראתה בישראל, ומאפשרת כמעט לכל אחד ללמוד בחו״ל – מהבית או המשרד! בעזרת חומרי לימוד ועזר דיגיטליים מותאמים ומתורגמים לעברית, עם אפשרות בלעדית לקריאה או לשמיעה, אלפי מאמרים של המרצים הבכירים בעולם (כולל פיצ'ר מובנה באתר לתרגום), קורסי העשרה, ספרים דיגיטליים ומאמרים חדשים לסטודנטים מדי שנה, אפליקציית פודקאסטים ותכנים שחלקם יועברו במימד מציאות מדומה דרך משקפי VR, אנחנו גאים להגדיר מחדש את המושג לימוד עם קידמה.

הנרשמים למסלול הלימודים יזכו בהצטרפות אוטומטית ל"המועדון שלי" – מרחב קהילתי לשיתופי פעולה מקצועיים, הצפת שאלות, עדכונים, הרצאות אורח, מפגשים חיים ועוד, אבחון תעסוקתי דיגיטלי והכוונה בנושאי הלימוד והעיסוק המתאימים להם ביותר וכמובן תמיכה מקצועית אנושית (בטלפון, ווטסאפ, זום ומייל) לאורך כל ימי השבוע בכל קורסי הלימוד.