Full Stack ומנהל עסקים

עולם ה-WEB בנוי משני חלקים עיקריים: צד לקוח וצד שרת. מפתחי FULL STACK מתמצאים בכל הקשור ל: צד הלקוח, צד השרת והממשק ביניהם.
פיתוח FULL STACK הינו תהליך חשוב ביותר עבור ארגונים בארץ ובעולם ומתבצע על ידי מפתחים מיומנים אשר משתמשים בפיתוח קוד על מנת לקשר בין הצדדים. החברה יכולה לבקש מגוון רחב של מיומנויות הקשורות לפיתוח FULL STACK ועל כן על המפתחים להתמקצע בצורה הרלוונטית ביותר לשוק העבודה כיום.

הדרך הנכונה ביותר כיום להיות מפתח Full Stack הינה על ידי למידה מעמיקה של 4 היסודות עליהם מתבסס פיתוח Full Stack:

  • Mysql - הינו בסיס הנתונים הטבלאי המוביל בעולם. הוא מאפשר אחסון כמות עצומה של מידע ביעילות ותוך שמירה על סדר וארגון המידע. במידע שאוחסן נוכל להשתמש כדי להציג נתונים למשתמשי האתר שלנו. ידע וההבנה של בסיסי נתונים הינם מרכיבים קריטיים ביכולת שלנו לבנות אתר דינמי אשר יכול להתמודד עם המוני משתמשים ולהציג מידע עדכני ורלוונטי בכל זמן.
  • Boot Spring הינה ספריית קוד פתוח המתבססת על מודל MVC לפיתוח אתרי Web, ונוצרה עבור Java.
  • React-Js - הינה ספריה של Javascript המבוססת קוד פתוח, יעילה ונוחה לבניית ממשקי משתמש. מדובר בספריית ה-Javascript הנפוצה ביותר בעולם כיום.
  • Java הינה אחת משפות התוכנה הנפוצות ביותר בעולם כיום. בקורס נשתמש ב Java כשפת הפיתוח של צד השרת שלנו.

קורס Full stack web developer הינו הקורס המקיף ביותר בתחום הפיתוח ומטרתו לאפשר לסטודנטים ללא רקע/בתחילת דרכם בעולם הפיתוח.

קהל יעד:
אנשים המגיעים ללא רקע לעולם הפיתוח, המעוניינים בהסבת מקצוע עם זיקה לשינוי ופיתוח עצמי והתקדמות נרחבת בתחום. מנהלי רשתות אשר רוצים לבצע הסבה מקצועית לתחום. אנשי פיתוח מתחילים שרוצים להשתפר בתחום ולעלות מדרגה לשלב הבא .

תלמידים שעברו קורסי פיתוח בעבר ועדיין מרגישים שאינם מסוגלים לעבור ראיון עבודה בתחום. כל מי שרוצה ללמוד את עולם הפיתוח ברמה המקצועית ביותר, מא' ועד ת' ובעל ניסיון מעשי בתחום טכנולוגי כגון ,JAVASCRIPT, CLIENT SIDE SERVER SIDE, DATABASE , Version Control ועוד.

ללמוד. להצליח.

למה כדאי לי להירשם לקורס

תנאי סיום קורס

תנאי לסיום הקורס וקבלת התעודה המוכרת ע”י משרד החינוך מותנת בציון בחינת גמר, נוכחות בשיעורים, ועבודת גמר.

צור איתנו קשר

רוצה שנחזור אלייך עם פרטים?

ללמוד. להצליח.

עוד קורסים שלנו

סייבר ומנהל עסקים

מסלול זה תוכנן בסטנדרט הגבוה ביותר ועם הכלים העדכניים ביותר לתעשייה של היום ושם דגש על דיספלינות רבות של עולם הסייבר.

Digital Marketing ומנהל עסקים

הקורס מעניק ללומדים את הידע הדרוש הקיים בענף השיווק, בצורה רחבה ומקיפה, מרגע בניית העמודים ועיצובם עד שלב ההקמה של הקמפיינים הממומנים בשלל הפלטפורמות החמות: פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, טאבולה, טיקטוק, לינקדין.

יזמות נדל”ן ומנהל עסקים

קורס יזמות והשקעות נדל”ן נועד להכשיר אתכם לקבל ידע מהותי בכל הקשור להשקעה בנדל”ן- היבטים משפטיים ותכנוניים לקבל ידע רב בתחום איך לגשת לעסקה בנדל”ן הקורס יקנה לכם ידע רב איך לעשות כסף מהשקעות בנדל”ן.

Full Stack ומנהל עסקים

טכנולוגיית Full stack מתייחסת לכל העומק של יישום מערכת מחשב, ומפתחי Full stack מתמחים בשני תחומי פיתוח אינטרנט נפרדים: front end ו-backend.

שוק ההון, קריפטו ומנהל עסקים

בלוקציין היא הטכנולוגיה החדשנית ביותר המשמשת את המגזר הפיננסי. אבל מה זה בלוקצ’יין? איך הוא עובד, מה היתרונות והחסרונות שלו.

Data Analyst ומנהל עסקים

כולם מדברים על מקצוע Data Analyst כעל כרטיס הכניסה לעולם ההייטק והטכנולוגיה. תפקיד נחשק, מרתק ומתגמל. אבל מה בעצם הופך אותו לכזה? מה באמת עושים מנתחי הנתונים ביומיום שהופך אותם לכ”כ נדרשים ומבוקשים?

מובילי דעה ברשת ומנהל עסקים

פרסום משפיעני רשת כבר מזמן הפך לדבר שגרתי, המותגים עצמם רוצים להיכנס לפוסטים ולסיפורים של משפיענים באינסטגרם וברשתות חברתיות אחרות

שיחה עם נציג